بازدید معاونین شرکت فولاد مبارکه از بخش های مختلف شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان

 

جمعی از معاونین شرکت فولاد مبارکه اصفهان روز یکشنبه ۹۷/۰۳/۲۷  از بخش های مختلف این شرکت بازدید و از نزدیک در جریان برنامه های تولید کارخانه گندله سازی، روند ساخت کارخانه کنسانتره و پیشرفت سایر پروژه های جانبی قرار گرفتند

تأمین نیاز بازار داخل و به بار نشستن توسعه ها بزرگترین دستاوردهای فولاد مبارکه در سال ۹۶

 

در سال ۱۳۹۷ که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نام نهاده شده است، گروه فولاد مبارکه همانند سالهای قبل که در تحقق راهبردهای ایشان پیش قدم بوده است، امسال نیز با تلاش بیشتر در این مسیرگام برخواهد داشت؛ چراکه حمایت از تولید داخل موضوعی فردی و سازمانی نیست، بلکه فرایندی ملی است. فولاد مبارکه تولیدکنندۀ ورق موردنیاز بسیاری از صنایع کشور است که در پایین دست این شرکت، تولیدکننده قطعات و لوازم بیشماری هستند و در گذشته باید این اقلام از خارج از کشور وارد میشد.

مهندس حسین بهمن‌زاده معاون مالی و اقتصادی شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان: تولید گندله فولاد سنگان در سال ۹۶ از یک میلیون تن گذشت

معاون مالی و اقتصادی شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان:
در کنار محدودیت‌هایی که در تامین کنسانتره موردنیاز برای واحد گندله‌سازی وجود دارد، تولید این واحد در سال ۹۶ از مرز یک میلیون تن گذر کرد.

مهندس فروتن: تشکیل انجمن آزمایشگاه‌های فولاد ایران

مهندس فروتن معاون  تکنولوژی شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان :
تشکیل انجمن آزمایشگاه‌های فولاد ایران می‌تواند دستاوردی برای یکسان‌سازی کیفیت محصولات در این حوزه باشد.
هدف این انجمن هماهنگی بین آزمایشگاه‌های فولاد برای یکسان کردن روش‌های آزمون، مدیریت آزمون، تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی و دیگر اقداماتی که در دست دارند و می‌توان شاهد شروع خوبی از این انجمن باشیم.

صفحه: 4321

ذکر

 

خبرنامه فولاد

پیشخوان اخبار


پیوندها

شرکت توسعه

اوقات شرعی