انتخاب شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان بعنوان معین اقتصاد مقاومتی

با حضور استاندار خراسان  رضوی (مهندس رزم حسینی)
 شرکت فولاد سنگان باتوجه به حضور فعال ، موثر و قوی  در منطقه سنگان بعنوان  معین اقتصاد مقاومتی در شهرستان خواف انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فولاد سنگان  در جلسه ای که در مورخه ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۷ باحضور (استاندارخراسان رضوی ، دکتر نگهبان (نماینده مجلس شورای اسلامی)دادستان و ائمه جمعه شهرستان خواف و اعضای شورای اداری شهرستان در محل فرمانداری شهرستان خواف برگزار شد،  با افتخار"شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان" بعنوان معین اقتصاد مقاومتی در شهرستان خواف انتخاب شد.
گفتنی است ، در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری به منظور دستیابی به توسعه و توازن منطقه ای و استفاده حداکثری از ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه ای  و پس از بازدید عالی ترین مقام سیاسی خراسان رضوی از معادن سنگان تفاهم نامه ای فی مابین مهندس رزم حسینی بعنوان استاندار خراسان رضوی و مهندس میرمحمدی بعنوان مدیرعامل فولاد سنگان امضا و شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، بعنوان معین اقتصاد مقاومتی در شهرستان خواف انتخاب شد.

 

مهندس میرمحمدی مدیر عامل فولاد سنگان: توجه به امر توسعه در منطقه سنگان از برنامه های جدی فولاد مبارکه است. ..

مهندس  سید محسن میرمحمدی مدیر عامل فولاد سنگان در حاشیه آیین کلنگ زنی احداث مدارس در مناطق محروم شهرستان خواف  اظهار کرد توجه به امر توسعه در منطقه سنگان از برنامه های جدی فولاد مبارکه است.

آیین اولین سالگرد افتتاح اولین و بزرگترین کارخانه گندله سازی شرق کشور

به مناسبت نخستین سالگرد افتتاح اولین و بزرگ ترین کارخانه گندله سازی شرق کشور،مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت صنایع معدنی‌  فولاد سنگان،معاونین، امام جمعه شهرستان،فرماندار،مقامات نظامی و انتظامی شهرستان و كاركنان شرکت در مورخ ۹۷/۰۵/۱۰ در  محل این شرکت برگزار شد.

جلسه معاونین شرکت فولاد سنگان با گروهی از نمایندگان محترم مردم شهرستان خواف

به گزارش روابط عمومی فولاد سنگان خراسان:

در جلسه ای با حضور معاونین محترم بهره برداری و منابع انسانی  شرکت فولاد سنگان با گروهی از نمایندگان محترم مردم شهرستان از جمله سپهری(بخشدارسنگان)، دکترامیری(ریاست آموزش و پرورش)اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرستان خواف، شهر سنگان،نشتیفان، جمعی از فرهنگیان و خیرین مدرسه ساز و سرپرستان کارگاه های  آذران ومانا در محل سالن جلسات این شرکت تشکیل شد.

باحضور وزیر صنعت، معدن و تجارت بهره برداري از اولین و بزرگترين گندله سازي شرق كشور بظرفیت 5 میلیون تن در سال افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان، وزیر صنعت، معدن و تجارت در آیین بهره برداري از اولین و بزرگترين کارخانه گندله سازي شرق كشور در شهرستان خواف گفت: یکی از اهداف جدی این وزارتخانه، تکمیل زنجیره تولید مواد معدنیست تا سبب شود صادرات مواد خام را قطع کنیم و تبدیل به کالاهای باارزش افزوده شود و موجب فناوری، اشتغال و سرمایه گذاری شود.

صفحه: 321

ذکر

 

خبرنامه فولاد

پیشخوان اخبار


پیوندها

شرکت توسعه

اوقات شرعی