تقدیر از واحدهای برتر HSE مجموعه فولاد سنگان

در جلسه ای با حضور جناب آقای مهندس میرمحمدی (مدیرعامل محترم شرکت صنایع معدنی فولادسنگان خراسان) و مدیران ارشد شرکت فولاد سنگان به منظور قدردانی از واحدهای HSE در سالن کنفرانس شرکت مهندسی برسوتقدیر شد.

این جلسه با خیرمقدم جناب آقای مهندس محمودی (مسئول ایمنی نظارت برسو) آغاز و ایشان گزارشی از اقدامات آن واحد در 6 ماهه اخیرارائه کرد ودر ادامه دهقان (مسئول ایمنی شرکت آذران) در ادامه روند کار از افزایش آمار ایمنی در قسمت داربست های فلزی و نیازمندی های ویژه به کپسول های اطفاء حریق در گندله خام و ارزیابی ریسک ها و آموزش ایمنی مقدماتی به افراد وآموزش اطفاء حریق و تشکیل کمیته حفاظت فردی و طرح تشویق و تنبیه پرسنل و کارگران خبر داد.

در ادامه مهندس شمسی نیا از روند متناسب و متعارف پروژه و حضور دوستان ایمنی در کنار پروژه با توجه به حضور پیمانکارانی از قبیل توکا نسوز، پایپینگ وغیره و تداخل کاری آنها تقدیر نمود ویادآوری نمود حوادث گذشته اهمیت استمرار یادگیری ها و دوره های باز آموزی و حضور یک تیم هدف مند در راستای حفظ نفرات را می طلبد.

مهندس عسگری نیز از تلاش مجموعه در نداشتن حادثه فوتی گفت و با توجه به اواخر پروژه خواستار جدیت و پیگیری در امر ایمنی شدند تا فولاد سنگان به عنوان شرکتی که در حوادث فوتی صفر باشد، زبان زد قرار بگیرد.

در اواخر جلسه نیز مهندس میرمحمدی خواستار جدیت مهندس دلشاد (سرپرست کارگاه آذران) در بحث ایمنی شدند و افزود قبل از حرفه ای گری، مسئولیت انسانی را مدنظر داشته باشیم تا ان شاالله پیام آور خیر و برکت و سلامتی باشیم.

در پایان نیز واحدهای برتر لوح تقدیر خویش را از دستان مدیران ارشد فولاد سنگان دریافت نمودند .

 

(روابط عمومی شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان)

  •   چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵

ذکر

 

خبرنامه فولاد

پیشخوان اخبار


پیوندها

شرکت توسعه

اوقات شرعی