بازدید مدیر امور شرکت ها در فولاد مبارکه  از فولاد سنگان

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد سنگان، مهندس فرهمند ( مدیر امور شرکت ها در فولاد مبارکه) و هیئت همراه از مجموعه کارخانجات فولاد سنگان بازدید به عمل آوردند.
 

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد سنگان، مهندس فرهمند ( مدیر امور شرکت ها در فولاد مبارکه) و هیئت همراه از مجموعه کارخانجات فولاد سنگان بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید که با حضور معاون توسعه و تکنولوژی و روسای واحدهای مختلف در این شرکت همراه بود، ابتدا در خصوص روند تولید و عملکرد کارخانجات فولاد سنگان توضیحاتی ارایه و در ادامه با حضور در کارخانه کنسانتره در جریان عملیات ساخت این پروژه ملی قرار گرفت.
در جریان این بازدید، مهندس شمس معطر(مدیراجرای پروژه ها) و گروهی از مدیران اجرایی شرکت مانا نیز در خصوص عملیات ها و اقدامات صورت گرفته در این کارخانه توضیحاتی را ارایه و افزودند: با حمایت های مدیریت فولاد سنگان و تلاش شبانه روزی در مجموعه پیمانکاران، تمامی تلاش مجموعه بر این است که بزرگ ترین کنسانتره سازی شرق کشور به ظرفیت 5 میلیون تن در سال در سال جاری مورد بهره برداری قرار گیرد.
در ادامه مهندس فرهمند در جلسه ای که با حضور کلیه روسا و کارشناسان برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده افزود: واحد امور شرکت ها از واحد های تازه تاسیس در شرکت فولاد مبارکه بوده که با رویکردی هدفمند ایجاد گردیده است.
مدیر امور شرکت ها در فولاد مبارکه در ادامه افزود: مهمترین هدف این واحد، نقش تسهیل گری در بین واحدهای مختلف در گروه فولاد مبارکه می باشد.
وی عنوان داشت:  تسهیل گری و سیاست گذاری در کلیه امور مربوط به سازمان ها اعم از کلیه واحدها، معاونت ها در حوزه هلدینگ با هدف ارتباط موثر درون سازمانی از مهم ترین اهداف ایجاد این واحد در فولاد مبارکه می باشد. کمک به حل مسائل و مشکلات  شرکت های زیرمجموعه در تعامل با فولاد مبارکه یا سایر شرکت ها میتواند نقطه عطفی در ارتباطات موثر و حل مسائل پیش رو در مجموعه هلدینگ باشد.
وی در پایان ضمن ابزار خرسندی از حضور در مجموعه فولاد سنگان افزود: باعث افتخار است که با حضور در این شرکت به حل مشکلات پیش روی این شرکت کمک نماییم.

  •   چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸

ذکر

 

خبرنامه فولاد

پیشخوان اخبار


پیوندها

شرکت توسعه

اوقات شرعی