گزارش بازدید علی امرایی (مدیرعامل فولاد سنگان) از کارخانجات فولاد سنگان

در مورخه 98/04/02 علی امرایی ( مدیر عامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان) طی بازدیدی از کلیه خطوط تولید و پروژه های در حال ساخت این شرکت بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی فولاد سنگان،  امرایی( مدیرعامل فولاد سنگان) در نخستین روزهای آغاز به کاردر این شرکت ضمن حضور در منطقه سنگان، از نزدیک در جریان ورود کنسانتره به این شرکت قرارگرفت و در ادامه ضمن بازدید از خطوط کراشر (سنگ شکن) و گندله سازی، با حضور در نقاط مختلف کارخانه و خدا قوت به کارکنان، آرزوی موفقیت روزافزون را برای یکایک این عزیزان از خداوند خواستار شد.

مدیرعامل فولاد سنگان در جلسه ای که به منظور آشنایی با روساء و مسئولان واحدها در محل سالن جلسات این شرکت برگزار گردید، اعلام داشت:

 ابتدا  تقدیر و تشکر ویژه ای از زحمات مدیرعامل قبلی  بخاطر پیگیری های ایشان در ساخت پروژه و زحمات شما بزرگواران دارم و امیدوارم در ادامه با همدلی و همکاری تک تک شما شاهد پیشرفت روزافزون این مجموعه باشیم. ایشان در ادامه با اشاره به لیاقت و کارایی کارکنان این مجموعه ازتوجه ویژه به امور رفاهی پرسنل بعنوان اصل اساسی نام برده و افزودند: بی شک سازمانی پیشرفت خواهد کرد که کارکنانی با انگیزه داشته باشد و برنامه های بنده در حوزه منابع انسانی و امور رفاهی، بسیار ویژه خواهد بود.

 امرایی در پایان از لزوم تلاش موثرتر در ساخت پروژه کنسانتره گفت و افزود: انشالله با تلاشی ستودنی و قابل تقدیر در راستای منویات مقام معظم رهبری در سال رونق تولید شاهد راه اندازی بزرگترین کارخانه کنسانتره سازی در شرق کشور به ظرفیت 5میلیون تن در سال باشیم که این نویدبخش توسعه ی همه جانبه و اشتغال زایی در شهرستان خواف خواهد بود.

  •   دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸

ذکر

 

??????? ?????

پیشخوان اخبار


پیوندها

شرکت توسعه

اوقات شرعی